Významní sponzoři

S prosbou podpory oslovujeme také vás, majitele či vedoucí pracovníky firem. Staňte se donátorem nadačního fondu. Nezůstaneme dlužni. Vaše skvělé gesto odprezentujeme na sociálních sítích formou promo článku a zašleme vám partnerský certifikát. Zůstane vám tak velmi silná vzpomínka a materiál pro další prezentaci vaší firmy. Samozřejmě vám zašleme darovací smlouvu.
Neo cup

Neo cup

Největším příspěvkem je prozatím výtěžek z benefičního turnajového utkání NEO CUP, který měl v roce 2015 svou premiéru a v roce 2016 svůj druhý ročník. Tento projekt je zacílen na pomoc předčasně narozeným dětem v KNTB.

770 256 Kč
NF Kapka naděje

NF Kapka naděje

Nefinančním darem – nákupem zdravotních postelí, křesel a rozvodem mediciálních plynů ve výši 450.000,- poskočil projekt Malémimi o velký krok blíže otevření pokojů individuální péče.

450 000 Kč
Nadace Synot

Nadace Synot

Mezi významné podporovatele péče o předčasně narozené miminka ve zlínské porodnici se zařadila Nadace SYNOT, díky které se účet neonatologického oddělení jen v letošním roce navyšuje o více než 400 tisíc korun.

405 900 Kč
Nadace Naděje dětem

Nadace Naděje dětem

Nadace Naděje dětem pomáhá předčasně narozeným dětem

Nemocnice se snaží maminkám jejich pobyt s předčasně narozeným miminkem co nejvíce ulehčit.

198 379 Kč
Zuška? Zuška!

Zuška? Zuška!

Díky benefičním koncertům základních uměleckých škol se tuto částku na projekt malemimi povedlo významně navýšit.

188 251 Kč
NF Ronalda McDonalda

NF Ronalda McDonalda

Mezi podporovatele projektu Malé mimi se nově zařadil i Nadační fond Ronalda McDonalda. Tato nadace v České republice shromažďuje finanční prostředky na výstavbu domu pro rodiče dlouhodobě hospitalizovaných dětí ve Fakultní nemocnici v Motole.

100 000 Kč
IVF Zlín

IVF Zlín

Osud předčasně narozených dětí nezůstal lhostejný ani Klinice reprodukční medicíny a gynekologie Zlín, která se projekt Malé mimi rozhodla podpořit významnou částkou 100 000 Kč. 

100 000 Kč
Centroprojekt

Centroprojekt

Centroprojekt podpořil rozjezd projektu Malemimi.cz

První firmou, která významnou měrou přispěla na projekt Malemimi.cz se stala projekční a inženýrsko – dodavatelská společnost Centroprojekt Group a.s..

90 000 Kč
Rim

Rim

Společnost RIM CZ s.r.o. věnovala našemu projektu sedací nábytek. 3 židle pro pokoje pro společný pobyt rodičů a předčasně narozených dětí a 4 židle. 4 křesíka a stůl pro byt maminek.

72 000 Kč
JIKA

JIKA

Jika do pokojů individuální péče přislíbila dodat sanitu a vybavení koupelen. Značka Jika prakticky od svého vzniku suverénně zaujímá v České republice postavení jedničky mezi výrobci sanitární keramiky.

60 000 Kč
RallySafety

RallySafety

RallySafety+ je tým mladých lidí zapálených do motorsportu, zaměřuje se na jeho bezpečnost a pořádá projekty pro veřejnost.

51 991 Kč
EON

EON

Dalším ze štědrých dárců, který podpořil náš projekt, je společnost E.ON Česká republika, s.r.o. Ta věnovala na náš transparentní účet částku ve výši 50 000 Kč.

50 000 Kč
SOGOS

SOGOS

Mezi podporovatele projektu Malé mimi se zařadila také společnost SOGOS s.r.o. z Otrokovic. Tento strojírenský podnik se charitativní činnosti věnuje dlouhodobě, snaží se podporovat především regionální projekty, které je osloví.

50 000 Kč
Moravská vodárenská

Moravská vodárenská

Projekt Malé mimi oslovil také společnost MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., která se jej rozhodla podpořit částkou ve výši 35 000 Kč.

35 000 Kč
PREVENTADO

PREVENTADO

Společnost PREVENTADO se stará o zdraví a bezpečnost zaměstnanců. Podporou projektu Malé Mimi může pečovat o zdraví i těch nejmenších.

30 000 Kč

8BC

8BC

Přední tuzemský dodavatel technologií a služeb pro provoz rádií se v předvánočním období připojil k dárcům, kteří věnovali finanční příspěvek 30 000 Kč na transparentní účet našeho projektu. 

30 000 Kč
Město Zlín

Město Zlín

Na konto projektu Malé mimi přibylo dalších 25 tisíc. Touto částkou podpořilo rekonstrukci pokojů pro rodiny předčasně narozených dětí Statutární město Zlín.

25 000 Kč
Chráněné korálky

Chráněné korálky

Kupte si šperk, potěšte sebe nebo své blízké a zároveň udělejte dobrý skutek, protože část výtěžku z prodeje každý měsíc poputuje i na podporu projektu malémimi.cz.

22 000 Kč
Teknia

Teknia

Společnost Teknia Uherský Brod, a.s. každoročně finančně podporuje subjekty a instituce z regionu, které pro svůj kraj dělají něco výjimečného. V závěru roku 2015 se proto rozhodla přispět částkou 20.000 Kč na transparentní účet projektu Malé mimi.

20 000 Kč
Mitas

Mitas

Částku 20 000 Kč darovala na projekt Malemimi.cz také společnost MITAS a.s, která se zlínskou nemocnicí, konkrétně s perinatologickým centrem spolupracuje dlouhodobě.

20 000 Kč
CD English Vsetín

CD English Vsetín

CD English ze Vsetína se stali druhým dárcem. Nabízí výuku anglického jazyka pro děti, náctileté i dospělé celosvětově osvědčenými metodami. 

10 000 Kč
DFH

DFH

Společnost DFH s. r. o. působí na poli obchodu se zemědělskými stroji a náhradními díly již řadu let. Stěžejním programem firmy DFH s.r.o. je prodej strojů, zařízení a náhradních dílů značky Deutz-Fahr.

10 000 Kč
Manag

Manag

Úspěšná stavební společnost jako další rozšířila řady firem, kterým není lhostejný osud předčasně narozených dětí a jejich rodičů. A protože si váží snahy a péče neonatologů, podpořila projekt Malé Mimi částkou 10 000 Kč.

10 000 Kč
Administratoři

Administratoři

Společnost Administrátoři.cz s. r. o. zajišťuje kompletní servis IT pro malé a střední firmy, realizace a správu sítí, dodávky HW a SW, instalace a správu serverů či vzdálený dohled sítě.

5 000 Kč

Partneři

Děkujeme partnerům, bez kterých by to nešlo. Děkujeme také partnerům, kteří velmi významě pomáhají při získávání potřebného vybavení a finančních prostředků.

Mediální partneři

Naše poděkování patří také partnerům, kteří nám významně pomáhají s propagací.